Další sbírková akce, tentokrát v Březnici

V Březnici bude v sobotu 6. července od 13 hodin slavnostně otevřeno nově zrekonstruované náměstí. Nebude na ní chybět pivo Herold  z  místního pivovaru – ani putovní kasička Historického spolku Herold Březnice, do které můžete přispět drobným či větším obnosem , každý dle vlastních možností. Pomůžete tak zachránit sochy patronů pivovaru, svatého Jana Křtitele a svatého Josefa, které je nutné v nejbližší možné době opatrně sesadit ze střechy pivovaru a zrestaurovat. Jinak hrozí jejich totální zkáza.

Sobotní sbírkovou akci má na starosti nejmilejší členka spolku, Tereza Šoltésová. U ní se můžete také informovat o naší činnosti a plánech.